• Купити підвіконня Danke(Данке) в Івано-Франківську стало ще простіше.!

  Пластикові підвіконня Данке – прикраса ваших вікон Вікна у всіх асоціюється з чимось світлим і добрим. Не випадково це слово стало алегоричність, і вживають його не тільки в прямому значенні. У метафізиці і психології слово «вікно» використовують по відношенню до душі, характеру, емоційного фону людини. Все це не випадково, адже звичне для нас засклене отвір в стіні будівлі впливає на стан його мешканців. Чисте, красиво декороване, що зберігає тепло вікно викликає тільки позитивні емоції і сприятливо впливає на всю атмосферу будинку.

  Тому так важливо гармонійно оформити простір в кімнаті. Вікно не може обійтися без підвіконь, укосів і відливів. Кожен з цих елементів повинен бути красивим і якісним. Пластикові підвіконня Danke створять справжню гармонію в будинку і підкреслять елегантність сучасних вікон.

  кристалыт головна

  Компанія Данке є лідером у своїй сфері бізнесу. Аналогів її продукції немає в світі. Використання унікальних технологій дозволило створити легкі і надзвичайно міцні пластикові підвіконня, які відомі високою якістю у всій Європі. Вони суттєво відрізняються від іншої пропонованої продукції на ринку, тому набувають все більшої популярності серед покупців. Підвіконня Данке без перебільшення найнадійніші з усіх існуючих на сьогоднішній день.

  Переваги Danke: Надійність конструкції. Внутрішні ребра виготовлені за особливою технологією, завдяки чому забезпечують високу міцність підвіконня. На них можна без побоювання стає під час миття вікон. Підвіконня пластикові Данке мені не зігнутися і не поламаються. Монолітна конструкція залишиться неушкодженою навіть при великих фізичних навантаженнях. Особливе покриття. Глянцевий німецький ламінат ELESGO покриває поверхню підвіконь. Він робить конструкцію стійкою до ультрафіолетових променів, перепадів температур і до бруду. Навіть випадково упущені гаряча сигарета не залишить слідів на підвіконні. Їдкі сліди харчових продуктів або кислот також не зможуть впливати негативно на поверхню конструкції. Пил не зможе забитися в маленькі проміжки шорсткою поверхні, як це було в стандартних підвіконнях. Будь-яка бруд легко стирається з поверхні. При цьому на Данке підвіконня ціна максимально доступна для будь-якої людини. Німецькі технології. Підвіконня виготовляються на німецькому обладнанні, вся сировина і матеріали поставляються з Німеччини. В процесі виробництва фахівці строго дотримуються існуючі європейські стандарти, тому якість продукції найвищого рівня. Повна екологічна безпека. При виготовленні продукції не використовуються формальдегіди та інші шкідливі речовини. Конструкції Данке не завдають шкоди навколишньому середовищу і здоров’ю людей. На підвіконня Danke ціна завжди залишається доступною, оскільки ми дбаємо про своїх клієнтів і ставимо в пріоритет їх задоволення від покупки. Висока стійкість до подряпин і пошкоджень. Ні вазони, ні інші предмети інтер’єру, які зазвичай служать для прикраси інтер’єру кімнат, не зможуть зашкодити конструкцію. Темні плями або подряпини від горщиків з квітами, які часто можна побачити на стандартних підвіконнях, не зіпсують вашого декору, тому що їх просто не буде на глянцевому поверхні ELESGO. Різноманіття колірних рішень. Німецька компанія пропонує покупцям 11 варіантів декору. Ви можете купити підвіконня Данке традиційного білого кольору, з візерунком під мармур або натуральне дерево. Існує безліч варіацій відтінків. Серед них можна вибрати той, який ідеально підійде до вашого інтер’єру.

   переваги
  • Висока термостійкість
  • Висока стійкість до зношування й подряпин
  • Ідеально гладка глянсова поверхня
  • Стійкість до ультрафіолету

  Пропонуємо Вам величезний вибір кольорів і фактур: Традиційні декори, Фактури під дерево, Фактури під камінь, Дизайнерська колекція. А щоб зробити зовнішній вигляд підвіконня закінченим, ми пропонуємо Вам торцеві заглушки і з’єднання у всіх колірних варіантах.

Серія Стандарт