• Хочете купити підвіконня Crystallit в Івано-Франківську? Звертайтеся до нас!

  Набрид «затертий вигляд», «сірий наліт» на поверхні пластикового підвіконня – все це в минулому! Ми пропонуємо Вам купити в Івано-Франківську підвіконня Crystallit. Ідеально рівна гладка поверхня без мікропор збереже свій зовнішній вигляд на довгі роки! І ніяких зусиль, щоб відмити підвіконня!

  За допомогою підвіконь Crystallit Ви можете створити неповторний образ свого будинку і зробити інтер’єр по-особливому яскравим. Блискучі глянцеві або матові поверхні підвіконь Crystallit без мікропор різних кольорів і фактур можуть доповнити колірну гамму приміщення.

  кристалыт головна

  Підвіконня «Crystallit» мають безліч якісних характеристик:

  Високий рівень міцності. Структура підвіконь «Crystallit» відрізняється ребрами жорсткості і потовщеними стінками.

  Підвищена термостійкість. Витримує температуру до 75 градусів, не залишається сліду від гарячої чашки.

  Ідеально гладка і рівна поверхня.

  Стійкість до механічних пошкоджень. Підвіконня Crystallit витримує звичайні побутові навантаження і не втрачає зовнішній вигляд довгі роки. На підвіконні не залишаються сліди від квіткових горщиків.

  Стійкість до ультрафіолетових променів. Підвіконня не вицвітає на сонці. Колір декорів залишиться яскравим і соковитим на довгі роки.

  Екологічно чистий продукт, не містить свинцю і формальдегіду.

Пропонуємо Вам величезний вибір кольорів і фактур: Традиційні декори, Фактури під дерево, Фактури під камінь, Дизайнерська колекція. А щоб зробити зовнішній вигляд підвіконня закінченим, ми пропонуємо Вам торцеві заглушки і з’єднання у всіх колірних варіантах.

Безкоштовна доставка

По Івано-Франківську та Україні

По Івано-Франківську при загальній сумі заказу від 2500грн, а по Україні від 7000 грн